Mediation als zeer prettig ervaren met gewenst resultaat.
Heel erg bedankt hiervoor!
Man 30-40 jaar
Alkmaar
Veel stellen hebben geen verdeeldheid of strijd met elkaar maar gaan toch naar een mediator. Ruzie is een betrekkelijk begrip, onenigheid klinkt alweer wat milder en daar is altijd wel enigszins sprake van. Maar goed er moet heel veel besproken en geregeld worden, een scheidingsmediator begeleidt jullie hierin met of zonder ruzie.
Deels oneens
Meestal is er geen onenigheid of woorden over de kinderen, maar bijvoorbeeld wel over pensioenen. Gekibbel of onmin komt veelal voort uit onbekendheid met de materie. Zodra de scheidingsmediator heeft uitgelegd wat de mogelijkheden zijn en wat de voordelen en nadelen van keuzes zijn, blijkt er weinig sprak meer van onvrede.
Balans helpt tegen stampei
Nadat alle thema’s besproken zijn ontstaat er een totaalbeeld. Dit totaalbeeld moet in balans zijn, op gevoel of in geld of beide. Deze balans is heel belangrijk omdat dit alle mogelijke onvrede meestal wegneemt en een helder beeld geeft.
Een mediator beslecht conflicten, denk aan burenruzies, zakelijke conflicten of conflicten bij een scheiding. Een scheidingsmediator past dit toe waar nodig maar doet daarbij ook alle uitleg over opvoedkundige, financiële, fiscale en juridische zaken. Zorgt dat jullie goede keuzes maken en in balans komen. Uiteraard hoort de afhandeling van de scheiding naar echtbank en gemeente er ook bij.
Vrijblijvend kennismakingsgesprek waarin we alles rondom de scheiding en de woning bespreken.
Mediation als zeer prettig ervaren met gewenst resultaat.
Heel erg bedankt hiervoor!
Man 30-40 jaar
Alkmaar
Ik vond de gesprekken met Rob prettig, ontspannen, maar wel zorgvuldig en compleet. Ondanks dat een scheiding voor het grootste gedeelte uit standaard documenten en afspraken bestaat, is er veel ruimte voor maatwerk passend bij onze specifieke situatie en wensen.
Man, 50-60 jaar
Heerhugowaard
Prima inzet. Je zou wat op papier zetten en met een dag hadden we het binnen.
Vrouw, 40-50 jaar
Waarland
zorgvuldigheid was zeer goed. Je nam de tijd, alles werd goed uitgelegd en alles werd in een mapje bewaard!.
Vrouw, 40-50 jaar
Waarland
Je was heel deskundig. Je hebt zelf geen idee, maar je hebt ons heel goed geholpen met alles. Was zeer snel en goed gegaan zo!
Vrouw, 40-50 jaar
Waarland
Rob was vriendelijk, onpartijdig, geduldig en straalde rust uit.
Hartelijk dank!
Vrouw 40-50
regio Medemblik
Dank voor de professionele en toch persoonlijke begeleiding.
Hartelijk dank!
Vrouw, 50-60 jr
Heerhugowaard
Ik vond het erg prettig dat er een gemoedelijk sfeer was tijdens de gesprekken en dat het niet allemaal kill koud en zakelijk was!
Vrouw, 30-40 jr
Hoorn
Mijn ervaring met Rob is erg prettig verlopen. Duidelijke uitleg over alles wat bij een scheiding komt kijken. Rob is een rustig, vriendelijk, begripvol en objectief persoon. Ik snap dat een bemiddelaar een persoon niet kan dwingen z’n kinderen te zien of bepaalde afspraken moet nakomen, maar omdat je toch een band opbouwd hebt met elkaar tijdens de scheiding, had ik het prettig gevonden dat onze bemiddelaar toch nog m’n ex had willen benaderen en misschien nog een gesprek had kunnen afdwingen gezien de afspraken in onze convenant die opgesteld en vastgelegd zijn bij de rechter. De scheidingsprosedure is in ieder geval positief en duidelijk verlopen en vlot geregeld.
Vrouw, 40-50 jaar
Julianadorp
Ik heb een erg goede ervaring met Rob, de scheiding kon snel geregeld worden, en we werden goed begeleid in dit traject.
Vrouw, 30-40 jaar
Heiloo